تبلیغات
LUCKY GUY - Kim Hyun Joong sang 13 songs dispite having a sore throat
FIGHTING

Kim Hyun Joong sang 13 songs dispite having a sore throat

دوشنبه 26 تیر 1391 04:04 ب.ظ

نویسنده : Atefe
ارسال شده در: hyun joong photo ، news ،
کیم هیون جونگ با اینگه گلودرد داشته 13 آهنگ را اجرا کرده است

خواننده ی کره ای کیم هیون جونگ در 15 جولای کنسرتی را به عنوان هدیه برای طرفدارانش که آلبوم HEAT را خریداری کرده بودند برگزار کرد.اخیرا در حال فیلمبرداری سریالش است و همچنین در بعضی نقاط ژاپن کنسرت هایی را برگزار کرده است. در حالیکه برنامه ی کاری سنگینی دارد در 14 جولای نیز با خواننده ی ژاپنی کنسرت داشته است .
دیروز صبح زمانی که در حال تمرین برای کنسرت بوده احساس گلودرد می کند و برای چکاپ فوری به بیمارستان میرود. به همین دلیل کنسرت با 1 ساعت و 13 دقیقه تاخیر برگزار شد.با اینکه حال خوبی نداشته است روی استیج رفته و 13 آهنگ را اجرا کرده است. "به خاطر اینکه یک ساعت منتظر ماندید ممنونم واقعا ممنونم و متاسفم که در شرایط خوبی نیستم و ببخشید که از قبل شرایط فیزیکی ام را چک نکرده بودم "هیون جونگ در طول کنسرت چندین بار عذرخواهی کرده است.
رفت وآمد بین کره و ژاپن , فعالیت به عنوان بازیگر و خواننده , برنامه های خاص برای آینده:" هنوز با کمپانی صحبت نکرده ام, میخوام یه آلبوم بدم و تور جهانی بذارم فکر کنم سال دیگه در محل های کوچکتر کنسرت هایی برگزار کنم و احتمالا یه تور ژاپن برای سال دیگه"
15000 طرفدار در این دو روز شرکت کرده اند در آخر کنسرت If you are like me را اجرا کرده است و گفته است برای بیان احساسم این را خوانده ام.
با اینگه کلودرد داشته است طرفدارها با هیجان بالا پایین می پریدند. در طول کنسرت دائما صورتش را با حوله خشک میکرده  .

همین جاهاست که شاعر میگه::
مهربونم توی قلبم خونه کردییییییی,تو منو با این کارات دیوونه کردی!!!

Source : http://news24.jp/entertainment/news/1623694.html

منبع:ss501-irfans.mihanblog.com

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -